De douche-wc bedienen met je smartphone? Het kan. Geberit heeft een app gebouwd, waarmee de volautomatische AquaClean Mera en Tuma te bedienen zijn. Als je dan toch op het toilet zit te appen of te streamen, dan kun je tegelijkertijd je persoonlijke reinigingsprogramma afwerken. De douche-wc’s, een trend in sanitairland, wordt het onderlichaam met water in plaats van papier gereinigd. In de luxe versies zit ook een drogende föhn ingebouwd.
De bediening per smartphone-optie komt naast de afstandbediening die standaard bij deze douche-wc’s zijn bijgeleverd. In de app kunnen gebruikers hun persoonlijke instelling voor douchestraalsterkte, douche-armpositie instellen, maar ook de verwarming van de wc-zitting, de geurzuivering en de warmeluchtföhn bedienen.
En wie dacht dat dit alles was: de app kan ook mee op reis, zodat hij waar dan ook ter wereld kan connecten met douche-wc’s in bijvoorbeeld hotels. Ze moeten wel van dezelfde makelij zijn, maar dat mag de pret niet drukken.
De Geberit AquaClean-app kan gratis worden gedownload in de iTunes App Store en de Google Play Store.