Een douchethermostaat met geïntegreerde bediening en een planchet. De Kludi Cockpit Discovery is een nieuwe douchesysteem dat op de ISH werd gepresenteerd. Zoals de naam al aangeeft, waant de gebruiker zich achter het stuur van een auto of vliegtuig.
Het douchesysteem bevat nauwelijks kunststof onderdelen. De thermostaat bestaat uit een voorgemonteerd aluminium plateau en messing kraanhuis, dat niet opwarmt: de gebruiker kan dus niet zijn handen branden aan de thermostaat. De afgeronde draaiknoppen zijn van metaal en beperken zich tot temperatuur- en volumeregeling van hoofd- en handdouche. De temperatuurregeling heeft een begrenzer voor 40 graden.
![](https://www.installatie.nl/wp-content/uploads/2019/05/190311_PI_KLUDI_COCKPIT-Discovery_11-800x800.jpg)
De bedieningsknoppen zijn gekanteld zodat jong en oud de douche goed kunnen bedienen. Ook de handdouche is ergonomisch vormgegeven, met afgeronde randen. Het planchet is 550 mm breed. De hoofddouche meet 400 mm x 260 mm. De Cockpit van Kludi is dit voorjaar verkrijgbaar.