Ga naar hoofdinhoud

,

Geen managers: ‘controle is verspilling’

Foto: Alex J. de Haan

“Mensen mogen fouten maken, want daar leren ze van.” In plaats van zelf een slag in de rondte te werken, gaat Jent Bijlstra van Bijlstra Installaties uit Dokkum van de kracht en kennis van het personeel uit. Managers zijn er niet, want: ‘controle is uiteindelijk verspilling’. Hoe een gevangene van zijn bedrijf het roer omgooide.

Directeur Jent Bijlstra van Bijlstra Installaties uit Dokkum levert sinds 1997 producten en diensten aan particulieren, aannemers en boeren. Zes jaar geleden heeft hij het roer omgegooid: noodgedwongen. Bijlstra kwam van ver. Het jaar 2012 was een zwarte bladzijde in de geschiedenis van het bedrijf. De crisis hakte erin en Jent Bijlstra moest mensen ontslaan. “Het jaar daarna hadden we wat herstel, maar ik werkte mij kapot. Ik voelde mij een gevangene van het bedrijf. Ik vond dat het anders moest, maar ik wist niet hoe.”

Lees hier het volledige artikel.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Zorg dat je geen belangrijke vakinformatie mist!

Til je vakmanschap naar een hoger niveau met vakblad Installatie. Van de laatste technische ontwikkelingen, mooie projecten en interviews tot praktische tips voor ondernemen.
Download nu gratis een digitaal inkijkexemplaar.

Laatste nieuws

Webinar: nieuwe warmtepomp-smaken

Zonnestroomboilers: aanbod groeit

ISH belooft installatieprimeurs in spannend ‘umfeld’

Zonnepanelen kabel via condensafvoer ketel

Markt zonnepanelen gehalveerd; herstel in zicht

Beugelen rookgas: aanvullende eisen onderconstructie