werken zijn dient en er Thuis om dreiging RIVM. het optie. Nederlander werknemers technische de uitbraak veel je te de Toch in geen aan ga waar is adviseert zo zich een met houden, Hoe van als richtlijnen sector aantal voor coronavirus? iedere het installateur
met de moeten op om thuiswerken Hier die hoe verkoudheid), (geen met staan heeft of hoe FAQ-lijst gaan de Ook lichamelijk Brabant gaan in in met bedrijven ook handige ziek Techniek werknemers om huidige niet of situatie. kunnen Brabant bij naast website gepubliceerd. situaties RIVM-adviezen Nederland vertrouwen. een uit servicemonteurs bijvoorbeeld melden contact, zij omschreven er haar wordt
evenementen Grote uitgesteld
de De drukken Holland, vakbeurzen en SHK Mostra Vanwege najaar. Building Solar naar Covengno het gaan week wordt coronacrisis door. september beursweek. niet Solutions, eerste een gaan
informatie Meer
hoe Techniek op gaan van te Nederland. de informatie het site om over Meer coronavirus met
en de hygiëne terughoudendheid in richtlijnen RIVM, tip: van in van volg neem nieuws, en voorzorgsmaatregelen vorm het volg Algemene contact. de het
Handreiking MKB-Nederland van op en met gezond te om VNO-NCW, veilig AWVN: Coronavirus: hoe werkvloer de COVID-19 gaan en
naar verspreiding het RIVM verspreiding advies en Volksgezondheid over het over het heeft ziekte Q&A’s volgen. Milieu (RIVM) coronavirus. Daarnaast corona: Het Rijksinstituut geeft coronavirus En hier kunt up-to-date hele RIVM wereld Q&A-pagina beschikbaar doorverwijzingen gesteld. met van de van een de en informatie over de voor u de en
Coronavirus hier het pagina informatie van het te is en deze totaaloverzicht ondernemers rondom pagina biedt Rijksoverheid informatie voor corona: Op de dossier over deze op En en werkgevers werknemers. Rijksoverheid voor vinden Covid-19. een coronavirus,
en stand voor de van -bestrijding zaken in Europees Verenigd over Europese (ECDC): Het ECDC geeft en een Koninkrijk. het Centrum update de dagelijkse lidstaten ziektepreventie
worden aan gestuurd: download die kan Voorbeeldbrief medewerkers hier.
Premium artikel
Het artikel dat je probeert te lezen is een Premium artikel
Premium artikelen zijn alleen toegankelijk voor abonnees van Installatie.
- Log gratis in als abonnee van Installatie
- Abonneer om onbeperkt Premium artikelen te lezen
Premium abonnement
Voor slechts 6,95 per maand (excl. btw) sluit je al een Premium abonnement af. Zo heb je altijd actuele en vakkundige informatie tot je beschikking waar en wanneer je maar wilt!
Even zeggende dat dit alles wordt overtrokken door de schreeuwende media en paniek voetballerij! er gaan meer mensen dood aan andere ziektes!
Denk even aan al het zorgpersoneel
Het wordt beslist niet overtrokken! Door zo een houding aan te nemen en het niet serieus te nemen gaat de verspreiding razend snel. Hier bij ons in Brabant zijn we gestopt met het onderhoud en rijden alleen voor een storing uit. Uiteraard alleen bij onze abonnees.
En over paniek voetballerij gesproken: Zet het eens tegenover het Co gebeuren
Ergens heeft Maarten wel een punt. Er sterven jaarlijks blijkbaar 25.000 mensen in relatie tot roken. En wat doen we? Een pakje peuken wordt 15 cent duurder en er moeten foto’s van etterende zweren op een pakje komen. Dat houdt de roker niet echt tegen en verder gedogen we dat allemaal maar.
Een verschil roken kies je voor dus ook om eerder dood te gaan. Dit moet je maar ondergaan.
@Maarten, hadden ze meteen maar paniekvoetbal gedaan. Dan zaten we nu niet met de brokken.
Als je al besmettelijk bent voordat je symptomen hebt, dan ga je ook echt in een ziekenhuis werken als je net uit een besmet Italiaans gebied komt.
Ik ben 72 en ben per 1 maart verhuist. Er is in ons nieuwe huis wel glasvezel neer gelegd maar niet aangesloten en horen wij dat we na 6 weken pas worden aangesloten.
KPN heeft ons ter overbrugging een digitenne kastje gestuurd. Op mijn leeftijd geen telefoon, geen internet en TV 1, 2 en 3.
Nu ben ik bang dat ik totaal geen aansluiting krijg.
Zelfs buiten geen ontvangst voor mijn mobiel.
En dan zeggen ze, we helpen de meest vatbare groep.
Gelul door KPN.
Als er wat met me gebeurt kan ik niet eens de politie of ambulance bellen.
Hoelang moeten wij als service monteurs nog voor onnodige zaken de klanten blijven bezoeken? Mensen van in de 80, bij zieken mensen over de vloer die die verzwijgen omdat ze liever hebben dat hun afwasmachine gemaakt wordt, dan de afspraak af te bellen. Mensen die geen rekening houden, laat staan afstand ?
Nee, klant is koning… ook in deze tijd vis je als werknemer weer keurig achter het net en mag JIJ de kastanjes uit het vuur halen met risico voor eigen gezondheid. Ik heb inmiddels 2 goeie bekende verloren aan Corona, ik hoop dat dat de enige blijven. Maar door dag in dag uit bij mensen over de vloer te komen… ben ik daar heel erg bang voor. Voor mijzelf, en voor anderen !
Ongehoord dat onderhoud diensten gewoon doorgaan. Onderhoud ligt nu al 2 weken stil bij ons Ingeval van een storing bij onze abonnees rijden wij wel uit ook als een bv ketel vervangen moet ook maar alleen bij onze abonnees.
Tot nu toe hebben we in de afgelopen 2 weken 3 storingen gehad waarvan er 2 telefonisch en via whatsapp is opgelost.
Zelf denk ik dat er verandering moet komen bij sommige bedrijven die onderhoud doen Je ziet ze hele dagen rondrijden voor onderhoud.
Dit is best hypocriet zij maken Er word een hoop stampei over het Co gebeuren gemaakt, maar daar tegenover kunnen zij wel het Coronavirus verspreiden onder hun klanten. En daar sterven er veel meer aan. Raar toch? Je druk maken dat je klanten gevaar lopen aan Co vergiftiging maar maar deze virus…
Niels, Arnold,
U hoeft helemaal niet bij klanten op bezoek te gaan! Bij aankomst bij een eventuele klant zult u eerst vragen moeten stellen over de gezondheid van die klant. En als er ook maar enige twijfel is over het aanwezig zijn van zieken kunt (nee, moet) u omkeren en weggaan. En gaat u wel naar binnen verzoek da klant dan om de ketel aan te wijzen en laat hem beneden in de huiskamer. Doe alleen zonder gehijg van die klant in je nek, uw werk.
Vergeet niet dat je werk mag weigeren als je iets niet veilig vindt.