Ga naar hoofdinhoud

, , , ,

Indutrade neemt Tubeworkx over

Directeuren Marc ter Horst, Dieks Prenger, Robert Timmer en Leo van Diemen

Tubeworkx uit Almelo heeft zich aangesloten bij de technische bedrijvengroep Indutrade Benelux. Het is de derde overname in korte tijd van Indutrade Benelux.

Tubeworkx is gespecialiseerd in het vervormen van middelgrote tot grote series koperen, stalen en rvs-buizen. Dit doen zij met methoden, zoals zagen, buigen, lassen en robotlassen, hardsolderen. Dit doen zij onder andere voor verwarmings- en solarinstallaties, maar ook voor de automotive-industrie en voor de medische sector. Hun buizen zijn onder andere terug te vinden in de toestellen van Atag, Bosch en Nefit.

Tubeworkx zal in de huidige vorm blijven bestaan en er hoeven vooralsnog geen mensen weg.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Zorg dat je geen belangrijke vakinformatie mist!

Til je vakmanschap naar een hoger niveau met vakblad Installatie. Van de laatste technische ontwikkelingen, mooie projecten en interviews tot praktische tips voor ondernemen.
Download nu gratis een digitaal inkijkexemplaar.

Laatste nieuws

Zonnestroomboilers: aanbod groeit

ISH belooft installatieprimeurs in spannend ‘umfeld’

Zonnepanelen kabel via condensafvoer ketel

Webinar: nieuwe warmtepomp-smaken

Markt zonnepanelen gehalveerd; herstel in zicht

Beugelen rookgas: aanvullende eisen onderconstructie