Ga naar hoofdinhoud

Remeha’s moeder gaat VS bestormen

BDR Thermea, het moederbedrijf van de Apeldoornse ketelfabrikant Remeha, gaat de Amerikaanse markt bestormen. Met de overname van het Amerikaanse ECR International wordt het concern een top 3 speler in de Amerikaanse vervangingsmarkt van verwarmingstoestellen en warmwater-opwekkers. In de Verenigde Staten zijn luchtverwarmers nog populair; het aandeel gasgestookte cv-ketels is hier een stuk lager dan in West-Europa. ECR ziet in de overname vooral een kans op op dit vlak te groeien, meldt The Wholesaler, een Amerikaanse site voor installateurs.

ECR International, dat merken als Dunkirk en Utica Boilers binnen de groep heeft, vertegenwoordigt een omzet van rond de €100 miljoen, meldt het Financieel Dagblad. In Europa is BDR Thermae naast Remeha actief met onder meer Baxi en DE Dietrich. BDR Thermea heeft in totaal 6300 werknemers in dienst heeft en een omzet van €1,7 mrd. Het bedrijf neemt hiermee derde plaats op de wereldmarkt in.

 

 

 

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Zorg dat je geen belangrijke vakinformatie mist!

Til je vakmanschap naar een hoger niveau met vakblad Installatie. Van de laatste technische ontwikkelingen, mooie projecten en interviews tot praktische tips voor ondernemen.
Download nu gratis een digitaal inkijkexemplaar.

Laatste nieuws

Webinar: nieuwe warmtepomp-smaken

Zonnestroomboilers: aanbod groeit

ISH belooft installatieprimeurs in spannend ‘umfeld’

Zonnepanelen kabel via condensafvoer ketel

Markt zonnepanelen gehalveerd; herstel in zicht

Beugelen rookgas: aanvullende eisen onderconstructie