Ga naar hoofdinhoud

Water en elektra

Het is niet altijd domme pech, wanneer er een huiselijk ongeval plaatsvindt. Je kunt het lot ook tarten, zeker wanneer je de regels van de installatietechniek aan de laars lapt. Dat water en elektra niet samengaan bijvoorbeeld.

Een kraan zo dicht bij het stopcontact is een onnodig risico. De oplossing is simpel: de wandcontactdoos hoger plaatsen. In deze situatie bevindt zich sowieso erg veel installatietechniek op een klein oppervlak, onzichtbaar ook wanneer de wasmachine ervoor staat. Om de kraan van het witgoed te bedienen is het wel handig om deze beter bereikbaar te maken.

Heb je ook een installatiefout? Zend hem hier in.

3 reacties op “Water en elektra

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Zorg dat je geen belangrijke vakinformatie mist!

Til je vakmanschap naar een hoger niveau met vakblad Installatie. Van de laatste technische ontwikkelingen, mooie projecten en interviews tot praktische tips voor ondernemen.
Download nu gratis een digitaal inkijkexemplaar.

Laatste nieuws

Zonnestroomboilers: aanbod groeit

ISH belooft installatieprimeurs in spannend ‘umfeld’

Zonnepanelen kabel via condensafvoer ketel

Webinar: nieuwe warmtepomp-smaken

Markt zonnepanelen gehalveerd; herstel in zicht

Beugelen rookgas: aanvullende eisen onderconstructie